Zbudujcie swoja przyszlosc razem, wybierzcie prace w Holandii!

Jesteście parą i chcielibyście zarabiać i budować razem przyszłość? Rozważasz pracę i mieszkanie w Holandii ze swoim chłopakiem lub dziewczyną, ale nie wiesz, czego się spodziewać i od czego zacząć? Na tym blogu Gulcan Uykun, właściciel Jupiter Uitzendbureau w Venlo Holandia, wyjaśnia w 7 punktach, dlaczego warto wybrać Jupiter, jeśli chcesz pracować w Holandii.

1. Dlaczego Holandia?

Holandia ma silną gospodarkę, która oferuje wiele możliwości i możliwości rozwoju. Jest wiele dobrze płatnych miejsc pracy, a kultura jest latwo dostępna. Mieszkają tu różne narodowości i większość ludzi mówi po angielsku. To daje Ci mnóstwo możliwości!

2. Rzetelna agencja pracy

Chcesz zacząć szybko, ale za pośrednictwem niezawodnej agencji? Jupiter Uitzendbureau istnieje od 25 lat i posiada bogate doświadczenie w pośrednictwie pracy pracowników m.in. z Polski i Rumunii. Posiadamy wszelkie certyfikaty, dzięki czemu masz pewność, że jestesmy rzetelną agencją pracy. To co widzisz Jest Tym Co dostajesz!

3. Wysoko płatne prace

Jupiter oferuje miejsca pracy w logistyce i produkcji: czyste środowisko pracy, zwłaszcza w sektorze spożywczym. Pomyśl o pracy produkcyjnej lub pracy w logistyce; pakowanie produktów, kompletowanie zamowien lub prowadzenie wózka widłowego. Mamy wiele różnych prac, każdy znajdzie coś dla siebie! I oczywiście masz wystarczająco dużo godzin, bo wiemy: przyjeżdżasz tutaj, aby pracować na swoja przyszłośc.

4. Przyjezdzacie razem, zostajecie razem!

Przyjeżdżasz ze swoim chłopakiem lub dziewczyną, czy razem z członkiem rodziny? Zapewnimy Wam wspolna lokacje oraz to samo miejsce pracy. Tak przytulnie! W ten sposób możecie razem zarabiać. Zawsze jesteście razem i pracujecie z innymi rodakami. Tym sposobem zawsze czujecie się swobodnie w pracy i w czasie wolnym.

5. Bierzemy pod uwagę Twoje życzenia

Czy zakwaterowanie nie odpowiada Twoim gustom, czy też praca jest nieodpowiednio dopasowana? Słuchamy Twoich życzeń i upewniamy się, że wszystko jest w porządku. Naszą główną troską jest to, abyś był szczęśliwy w miejscu pracy i zycia. Potrzebujesz dnia wolnego? Z pewnoscia to uwzglednimy i kiedy masz wolne, nie płacisz stałych kosztów takich jak czynsz, woda czy światło. Cóż, uwazamy, ze to uczciwe.

6. Nie mówisz po holendersku lub angielsku?

Język nie jest problemem. W Holandii większość ludzi mówi po angielsku, a miejscach pracy są liderzy zespołów, którzy mówią po polsku/rumuńsku. Możesz więc komunikować się w swoim własnym języku. Czy to nie jest świetne!?

7. Dbamy o wszystko, naprawdę o wszystko

W swoim kraju, w Polsce lub Rumunii, otrzymasz wszystkie potrzebne informacje od naszych rekruterów. Kiedy przyjedziesz do Holandii, bedziemy Ci towarzyszyc i pomagac Ci juz od pierwszego dnia. Od zakwaterowania po transport do pracy, od ubezpieczenia zdrowotnego po zakupy. Jesteśmy tu dla Ciebie, abyś szybko poczuł się jak w domu.

Jeśli wybierzesz Holandię, wybierz Jupiter

Holandia oferuje idealna baze startowa dla Twojej przyszlosci. To kraj z dobrą gospodarką i przyjemnym życiem, z mnóstwem dobrze płatnych miejsc pracy. Jupiter to rzetelna agencja pracy, w której pracuje już wiele polskich i rumuńskich par.

Wybierz Holandię i buduj swoją przyszłość razem ze swoim partnerem!
Chcesz pracować w Holandii przez Jupiter? A może masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

 

Przeczytaj także te blogi