FAQ

Wynagrodzenie przelewane jest co tydzień na Twój rachunek bankowy. Może to być także zagraniczny rachunek bankowy. Wynagrodzenia są zawsze przelewane z jednotygodniowym opóźnieniem w piątek. Pierwsze wynagrodzenie przekazane będzie więc w drugim tygodniu pracy w piątek.

Nie, nigdy nie dajemy zaliczki. Będziesz musiał poczekać do wypłaty wynagrodzenia.

Dla wszystkich ofert pracy obowiązuje minimalny wiek 18 lat.

Niektórzy zleceniodawcy wymagają zaświadczenia o niekaralności. Pracownik odpowiedzialny za rekrutację udzieli takiej informacji bądź przeczytaj w opisie oferty pracy, czy takie zaświadczenie jest wymagane.

Klikając na poniższy link mogą Państwo założyć profil zaufany, by pobrać zaświadczenie o niekaralności, muszą Państwo posiadać polskie konto bankowe.
https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany.

Pierwsza umowa zawierana jest na okres 4 tygodni z możliwością przedłużenia. Posiadamy także oferty pracy na okres dłuższy, gdzie minimalny czas pobytu wynosi 12 tygodni.

W pierwszym roku zawierana jest umowa o pracę na wezwanie, która przewiduje rozwiązanie w dowolnym momencie. Jeżeli korzystasz z zakwaterowania oferowanego przez Agencję Jupiter, obowiązuje wówczas tygodniowy okres wypowiedzenia. Do końca terminu wypowiedzenia pobiera się czynsz.

Zależy to od rodzaju pracy i przedsiębiorstwa. Sprawdzaj wysokość wynagrodzena godzinowego przy ofertach pracy.

Zależy to od rodzaju pracy i przedsiębiorstwa. Sprawdź przy ofercie, ile godzin pracy przewiduje.

W pierwszym roku otrzymujesz umowę o pracę na wezwanie. Po pierwszym roku pracy w Agencji Jupiter otrzymasz umowę o pracę gwarantującą stałą liczbę godzin pracy.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!