Witamy w Agencji Pracy Jupiter!

Od ponad 25 lat zajmujemy się rekrutacją  pracowników do Holandii. Przywiązujemy ogromną wagę do ich elastyczności w pracy dla naszych Klientów, zaangażowania i sumienności swoich pracowników. Doceniamy ich zaangażowanie i pracowitość. Mamy pracowników sezonowych oraz takich, którzy są z nami od wielu lat. Rekrutujemy osoby z terenu całej Polski. Mamy swoje biura  w Opolu, Białymstoku, Rzeszowie i Lublinie. Staramy się poznawać  mocne strony naszych pracowników  oraz dopasowywać nasze oferty pracy do ich oczekiwań i możliwości.

Agencja Pracy Tymczasowej Jupiter gwarantuje dobrą współpracę  między rekrutowanymi pracownikami  a pracodawcami, uważnie słuchając potrzeb i wymagań obu stron.

Podstawowe wartości

W firmie Jupiter cenimy sobie wartości, które są dla nas  wyznacznikiem jakości i profesjonalizmu. Jest to gwarancja sukcesu zarówno dla naszych  pracowników, jak i dla pracodawców:

Doświadczenie

Od ponad dwudziestu  pięciu  lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do branż: produkcja żywności, logistyka, transport. Aktywnie uczestniczymy w procesie rekrutacji, pomagamy znaleźć rozwiązania dla naszych klientów, a dla pracowników – najlepsze dla nich oferty pracy. W firmie Jupiter wiemy, co robimy!

Jakość

Robimy wszystko, aby zatrudniani przez nas pracownicy byli zmotywowani i sumiennie wykonywali swoje obowiązki. Również cały zespół Jupitera z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę.

Wiarygodność

Staramy się zoptymalizować i uprościć formalności związane z zatrudnieniem pracowników. Umowy zawierane z nami są zawsze zrozumiałe. Dotrzymujemy naszych obietnic i umów oraz zapewniamy zrozumiały  przebieg całego procesu rekrutacji oraz jasne i uczciwe warunki pracy.

Elastyczność

Wiemy,  jak ważna jest postawa naszych pracowników. Z ich strony oczekujemy elastyczności i umiejętności sprawnego dopasowania się naszych ofert pracy oraz stawianych przed pracownikami wymagań. Główne z nich, to: uczciwość, punktualność i sumienność.

Ciągłość

Każdy zrekrutowany pracownik jest dla nas ważny. Zależy nam, by współpraca trwała jak najdłużej. Dlatego dążymy do długotrwałych relacji z naszymi pracownikami.

Kontakt

Jesteś zainteresowany? Powiedz nam o tym! Skontaktuj się z nami, a wspólnie opracujemy odpowiednią propozycję.

Kontakt
Ochrona prywatności