Jesteśmy Agencją Pracy Jupiter.

Elastyczność jest naszą domeną od dwudziestu pięciu lat. Dzięki naszej szybkości, profesjonalizmowi i dbałości jesteśmy w stanie doskonale rozdzielić naszą elastyczność między ambicjami pracowników a możliwościami Państwa, naszego zleceniodawcy.

Bez względu na to, czy chodzi o nagłe zlecenie, projekt czy też długoterminowe zaangażowanie, wszystko toczy się wokół optymalnych możliwości zatrudnienia dla każdej ze stron.

Elastyczne dopasowanie. Jesteśmy Agencją Pracy Jupiter.

Podstawowe wartości

Niektóre wartości w Agencji Jupiter stanowią podstawę jakości i profesjonalizmu. Są one niczym DNA nasze i naszych pracowników.

Doświadczenie

Specjalizujemy się w produkcji żywności, logistyce i transporcie. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie myśleć wspólnie z Państwem, naszymi pracodawcami. Wiemy, co robimy!

Jakość

Nasi pracownicy są zmotywowani i wykwalifikowani, podobnie jak cały zespół Agencji Jupiter. Pozostajemy zawsze do dyspozycji!

Wiarygodność

Umowy zawierane z nami są zawsze zrozumiałe. Dotrzymujemy naszych obietnic i umów oraz zapewniamy dobry przebieg całego procesu.

Elastyczność

Chętnie inwestujemy w dobre planowanie i dlatego jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zaangażować właściwych pracowników dla Państwa.

Ciągłość

Koncentrujemy się na długoterminowej perspektywie i dążymy do trwałych relacji z pracodawcami i pracownikami.

Kontakt

Jesteś zainteresowany? Powiedz nam o tym! Skontaktuj się z nami, a wspólnie opracujemy odpowiednią propozycję.

Menu