Praca i zabawa w Holandii

Nie samą pracą żyje człowiek!

Jesteś już we właściwym miejscu w Holandii: mieszkasz ze swoim chłopakiem lub dziewczyną, masz fajną pracę za posrednictwem Jupiter i jestes wsrod rodakow, z którymi pracujesz. Twoja praca jest Twoim głównym celem, ale po dniu pracy nadszedł czas na relaks. Robienie przyjemnych rzeczy daje Ci energię, ktorej potrzebujesz, by czuc sie dobrze. Na tym blogu znajdziesz informacje, co jeszcze możesz robić poza swoją pracą! Bo nasze motto brzmi: Nie samą pracą  żyje człowiek! 

Wspolne posilki razem z rodakami 

Po dniu pracy jedziecie razem do domu i wreszcie czas na odpoczynek. Czas na wizyte w supermarkecie, gdyz świeci słońce, a dziś wieczorem wybieracie się na grilla. Pyszne wspólne jedzenie, rozmowy i cieszenie się świeżym powietrzem. A jutro rano… powrót do wspólnej pracy. 

Ruszajmy! 

Oprócz pracy chcesz robić fajne rzeczy, a co może być fajniejsze niż odkrywanie okolicy. Transport publiczny w Holandii jest dobrze zorganizowany: możesz pojechać autobusem, pociągiem lub własnym samochodem. Holandia ma piekne krajobrazy. Wybierasz się na dzień na plaży? Zaczerpnij świeżego powietrza i popływaj w morzu. A może wolisz wybrać się na spacer po rezerwacie przyrody? Oglądanie pięknych panoram i romantyczny piknik. Wszystko jest możliwe! 

Czas na zakupy 

Nie musisz zabierac jedzenia z Polski czy Rumunii, bo w Holandii jest mnóstwo polskich lub rumuńskich supermarketów z Twoimi ulubionymi produktami. Tym sposobem nadal możesz ugotować swoje ulubione danie i zaskoczyć nowych przyjaciol posiłkiem z własnego kraju. 

Nasz trener pracy daje najlepsze wskazówki 

Jesteś ciekawy, co możesz robić w wolnym czasie, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasz trener pracy udzieli Ci wskazówek. Jest po to, aby pomóc Ci w razie jakichkolwiek pytań lub problemów, ale też doradzi, dokąd udać sie w wolnym czasie. Najblizszy supermarket? Piękna plaża? Wypożyczalnia rowerow? Zapytaj trenera pracyo wskazowki, by Twoj wolny dzien zaliczyc do udanych. 

Chcesz pracować w Holandii przez Jupiter? A może masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Przeczytaj także te blogi