Praca w Holandii

Nieustannie poszukujemy osób zmotywowanych i elastycznych.

Agencja Jupiter dysponuje ofertami pracy głównie w okolicach Venlo. Są to przede wszystkim prace w sektorze produkcyjnym, w logistyce lub w szklarniach.
Poszukujemy głównie osób, które potrafią pracować w szybko, które są kompetentne i solidne. Nasi pracownicy pracują bowiem z produktami wrażliwymi (np. owoce, warzywa), dlatego stawiamy im wysokie wymagania. Elastyczność jest ważna, ponieważ branża, w której działamy tego wymaga. Jeśli chodzi o dojazd do miejsca pracy, to pracują Państwo  z innymi polskimi pracownikami i wspólnie pokonujecie drogę do pracy i z powrotem naszymi środkami transportu.

Jeżeli więc poszukujesz pracy, to Agencja Pośrednictwa Pracy Jupiter jest właściwym adresem!

Szkolenia dla personelu

Jeżeli nasi pracownicy wyrażają chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, możemy ich w tym wspierać. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować kurs językowy, kurs na elektryczny wózek paletowy, wózek widłowy wysokiego składowania i/lub kurs pomocy w sytuacji kryzysowej.

Zakwaterowanie i transport

Agencja Jupiter oferuje zakwaterowanie dla pracowników tymczasowych. Organizuje także transport do pracy (i z powrotem). Ważne jest dla nas, by wszyscy pracownicy tymczasowi czuli się jak u siebie w domu i otrzymywali wsparcie w tym zakresie.

Znajdź nową pracę