Praca w Holandii

Nieustannie poszukujemy osób zmotywowanych i elastycznych.

Agencja Jupiter dysponuje ofertami pracy głównie w regionie Venlo. Są to przede wszystkim prace w sektorze produkcyjnym, w logistyce lub w szklarniach.
Dlatego głównie poszukujemy osób, które potrafią szybko pracować, są kompetentne i solidne. Nasi pracownicy pracują bowiem z produktami wrażliwymi, którym stawia się wysokie wymagania. Elastyczność jest ważna, ponieważ branża, w której działamy, może być nieprzewidywalna. Pracujesz razem z innymi polskimi pracownikami i wspólnie pokonujecie drogę do pracy i z powrotem.

Jeżeli więc poszukujesz pracy, to Agencja Pośrednictwa Pracy Jupiter jest właściwym adresem!

Szkolenia dla personelu

Jeżeli nasi pracownicy wyrażają chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, możemy ich w tym wspierać. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować kurs językowy, kurs na elektryczny wózek paletowy, wózek widłowy wysokiego składowania i/lub kurs pomocy w sytuacji kryzysowej.

Zakwaterowanie i transport

Agencja Jupiter oferuje zakwaterowanie dla pracowników tymczasowych. Organizuje także transport do pracy (i z powrotem). Ważne jest dla nas, by wszyscy pracownicy tymczasowi czuli się jak u siebie w domu i otrzymywali wsparcie w tym zakresie.

Znajdź nową pracę

Menu