Zamierzasz pracować w Holandii: trener pracy jest do Twojej dyspozycji!

Podjeliscie decyzję: zamierzacie pracować w Holandii jako para. To naturalne, ze macie wiele pytań: Jak uzyskać holenderskie konto bankowe? Gdzie jest supermarket? Ale także, gdzie mogę się udać z problemami osobistymi lub jeśli nie jestem zadowolony np z zakwaterowania? Dlatego specjalnie dla Ciebie mamy trenera pracy! Nasza trenerka pracy, Aleksandra Zedlewska, jest Twoja osoba kontaktowa i powiernikiem w przypadku pytań lub problemów. Słucha i pomaga, abyś szybko poczuł się w Holandii jak w domu.

Od odcinka wypłaty do supermarketu: pomaga trener pracy

Trener pracy jest do Twojej dyspozycji od momentu przybycia do Holandii. Możesz skontaktować się z nią w przypadku wszystkich pytań. Mamy duże doświadczenie z polskimi i rumuńskimi pracownikami, więc dokładnie wiemy, czego potrzebujesz i jak możemy pomóc. Jesteśmy w kontakcie z odpowiednimi organami urzędowymi, ale chętnie pomożemy również w sprawach osobistych lub udzielimy wskazówek dotyczących wolnego czasu. Czy masz pytania? Trener pracy zawsze Ci pomoze!

Gdzie jest trener pracy?

Nie będziesz musiał długo szukać, ponieważ trener pracy jest zawsze w pobliżu. Wita Cię po przyjeździe do Holandii i regularnie upewnia sie, czy wszystko jest wporzadku. Odwiedza rowniesz miejsca pracy, by moc porozmawiac z Toba osobiscie. Zawsze mozesz na nia liczyc. Twoje osobiste wskazówki i sugestie są dla nas bardzo ważne, zwracamy na nie dużą uwagę.

Aplikacja Flex

Oprócz trenera pracy dostępna jest również aplikacja Flex. Możesz ja pobrać na swój telefon komórkowy i uzyskac dostep do wszystkich najwazniejszych informacji. Pomyśl o dostepie do swojego planu pracy, ale także o odcinkach wynagrodzenia lub danych kontaktowych do trenera pracy lub lidera zespołu. Przydatne, co? Tym sposobem zawsze masz dobry dostep do wszystkich spotkań i informacji. Wiesz dokładnie, na czym stoisz.

Jeśli wybierzesz Jupiter, będziesz miał własnego trenera pracy!

Jupiter to rzetelna agencja pracy, w której pracuje już wiele polskich i rumuńskich par. Nasza trenerka pracy spełnia ważną rolę, ponieważ udziela takze osobistych wskazówek, dzięki czemu szybko odnajdziesz nowa droge w Holandii i szybko poczujesz sie, jak u siebie!

Wybierz Holandię i buduj swoją przyszłość razem ze swoim partnerem!
Chcesz pracować w Holandii przez Jupiter? A może masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!